Autožárovky H7 Osram pro každý styl a způsob jízdy

Autožárovky H7 Osram pro každý styl a způsob jízdy

Převaha denních jízd a městský provoz

Autožárovky je možné volit podle různých kritérií a jedním z nich je i styl jízdy a prostředí, kde se vůz pohybuje. Kdo podniká dálkové jízdy v noci, nebo využívá neosvětlené silnice II. a III. třídy, měl by se poohlédnout po nějakém typu světelného zdroje, který zvýší viditelnost jízdního pruhu, pravé části krajnice, a také podpoří bdělost a ostražitost za volantem.
Velké popularitě se těší Osram Night Breaker Unlimited nebo Laser, ve srovnání s běžnou halogenovou žárovkou jde o propracovanější typ s vyšší hodnotou jasu, delším kuželem světla až o 40 metrů, a větším množstvím světla až o 130 procent. Modelová řada Night Breaker se také nachází mezi nejprodávanějšími autožárovkami na našem trhu, což prokazují prodejní statistiky e-shopů i kamenných prodejen. Výhodou tohoto výrobku je i přijatelnější barevný odstín vyzařovaného světla, který se více přibližuje dennímu slunečnímu záření. Tím pádem se snižuje únava a zvyšuje pozornost při řízení.
městský provoz za deště

Kdy upřednostnit delší životnost

Jistou výhodu v tomto směru mají řidiči, kteří jezdí převážně v denních hodinách a využívají světel na denní svícení, anebo se pohybují v městském provozu, případně na dálnicích a dobře osvětlených úsecích silnic, zejména na rychlostních komunikacích. Osvětlený jízdní koridor lampami veřejného osvětlení navozuje vnímání prostoru jako třírozměrné plastické reality a lidský mozek se v něm lépe orientuje, i když je intenzita světla relativně nízká. Proto je také jízda po osvětlené komunikaci příjemnější a bezpečnější.
noční provoz u Národního divadla v Praze
V takovém případě postačí běžný standard osvitu a je vhodné poohlédnout se po nějakém typu autožárovek, které poskytují delší životnost, např. H7 Osram Ultra Life. Jejich vlákna jsou konstruována tak, že snesou žhavicí zátěž po dobu půl druhého tisíce hodin, což je v průměru 4 – 6 let. 

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup