Trojrozměrně s 3D-tiskni

Trojrozměrně s 3D-tiskni

Kreativita i praktičnost

Moderní 3D metoda tisku se dostává do povědomí čím dál více lidem, už to není jen zábava inženýrů a několika málo nadšenců. Co je to ten 3D tisk? V podstatě je to způsob výroby trojrozměrných předmětů, výroba vychází z digitální 3D podoby a jedná se o takzvanou aditivní technologii, materiál se tedy vrství na sebe, díky tomu nám roste výsledek před očima.

K metodě 3D tisku je možné využít nepřeberné množství materiálů. Nejuniverzálnějším materiálem je vlákno PLA, polymléčná kyselina. Dále například termoplast Polyethylentereftalát neboli PET-G. Pokud potřebujete materiál, který je poddajný, můžete využít FLEXI, jehož vlastnosti jsou podobné jako vlastnosti gumy. Trojrozměrný tisk přináší inovace i do dentálních oborů, kde se pro tisk využívá materiál dentální resin. Možná máte produkt 3D tiskárny ve svých ústech dokonce i vy sami.

3d tisk

Dostupné každému

Jestliže nemáte zkušenosti, nemusíte být vůbec zklamaní, stačí nás 3D-tiskni kontaktovat. Všechny výše zmíněné druhy materiálů a mnoho dalších jsou vám k dispozici. Naše firma umožní každému přetvořit své nápady a plány v reálný předmět.

Tento v posledních letech rozvíjející se způsob výroby předmětů můžete využít i na Moravě, konkrétně ve Zlíně. Firma 3D-tiskni je však flexibilní, a proto vám dodá 3D tisk na zakázku klidně po celé České republice. Kontaktujte nás 3D-tiskni a my vám nabídneme nejlepší řešeni, pomůžeme vytvořit 3D model nebo ho vyladit k dokonalosti.

3D material

Pokud vás zajímá naše cenová nabídka, můžete nás kontaktovat rovnou na webových stránkách skrze formulář nezávazné poptávky, budeme po vás chtít přiložit 3D model, výkres nebo alespoň popis toho, co chcete vytvořit, abychom si mohli udělat lepší představu. Ať už chcete jen pár kusů, či celou sérii, neváhejte a kontaktujte nás.