Časopis jako žádný jiný

Časopis jako žádný jiný

Nikoli ve smyslu jeho naprosté nenahraditelnosti, ale spíše v rámci nazírání úspěchu, kterého byl schopen dosáhnout a který (jak se v poslední době potvrzuje) má stále co nabídnout i dnešním mužům, případně ženským čtenářkám, které lze taktéž nalézt.
časopisy na hromadě 
Každý měsíc nové pokušení
Playboy je plátkem, který (po nedávné krátké pauze) lze opětovně nalézt i na českých stáních a který právě svým návratem k tištěné podobě dokazuje, že erotika a nahota nejen prodávají, ale zároveň jsou věcí, která potřebuje svou fyzickou reprezentaci (i když například jen formou magazínu o několika desítkách stran).
Každé vydání prezentuje na svém obalu jinou ženu – nejčastěji se jedná o vítězky určitých klání volby miss, či dokonce o mediálně známé osobnosti (herečky, modelky, zpěvačky a podobně). Pánové se tak mohou doslova každý měsíc těšit na to, kterou z fyzicky přitažlivých dam jim redakce časopisu nabídne za další čtyři týdny. A to za cenu přibližně jedná krabičky cigaret či lehkého oběda v rychlém občerstvení.
 
Tajemství, které schováváte pod postelí
Tedy Vy konkrétně možné ne (jelikož jste ženy a podobná zábava Vám příliš nenadchla, nebo jste dospělými pány, kteří mají daný plátek zcela veřejně položeny na konferenčním stolku uprostřed obýváku). Ovšem týká-li se mladých dospívajících mužů, pak lze Playboy přirovnat k pokladu, o nějž se člověk nechce dělit téměř s nikým. Běžný zvyk skládat číslo za číslem do krabice pod postelí, kam se nikdy nikdo nedívá je tak zcela nasnadě.
 tajný magazín
Zábava tak trochu jinak
V oblasti nahoty či erotiky mají dnes zájemci o zhlédnutí nějakého toho obrázku či dokonce videa nepřeberné množství možností, které jim zajišťuje zejména internetové médium. Playboy je však v tomto ohledu jiný – nenabízí narychlo zachycené porno snímky, ale jeho snahou je prezentovat vizuálně povedené fotografie, které dráždí ne-li pouze fantazii, pak smysly čtenáře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup