Potřebujete kvalitní překlad textu do češtiny?

Potřebujete kvalitní překlad textu do češtiny?


Překladatelství vzrůstá na důležitosti kvůli stále rychlejší globalizaci světa. Díky zjednodušeným možnostem se komunikace mezi lidmi z různých koutů světa stále posouvá. A přestože existují internetové překladače, stále dělají množství chyb, používají nízké úrovně jazyka, a s některými slovními spojeními si ani neví, jak poradit.

Překladatelství – porozumění jazyku i kultury

Čeština je jazyk květnatý a velmi náročný. Díky tomu je překlad textu do češtiny tak náročný. Jedno slovo a více významů, či naopak, jaký je správný postup pro vhodný výběr? Proto je důležité, aby překladatel porozuměl jak jazykům, s kterými pracuje, tak i kultuře, které tyto jazyky nesou.

překlad textu

Rychlost moderního světa vyžaduje efektivní komunikaci. Nikdo už nemá čas přemýšlet nad tím, co zrovna autor textu zamýšlel. Abyste se tomuto problému vyvarovali, je při překladu textu vhodné vybrat profesionály s letitou praxí, kteří stručnost a výstižnost textu zaručí.

Proč překlad u PELICANa?

Jazyková škola PELICAN se již od svého vzniku v roce 2002 aktivně věnuje překladatelským službám. Díky její více jak dvacetileté tradici má k dispozici celou síť profesionálních, a zkušených překladatelů. Ti tím pádem nebudou mít problém ani s odbornými překlady textů, ať už se jedná o marketingové články, právnické dokumenty nebo medicínské texty.

Jedná-li se o odborné články či kratší texty, tým odborníků od Jazykové školy PELICANvám pomůže! S námi se totiž nebudete muset bát o korektnost. Abyste si byli jistí, že u nás budete spokojení, můžete využít zkušebního překladu, kdy část překladu vašeho textu poskytneme předem.

odborné texty

Jaké možnosti překladu nabízíme?

Naši překladatelé ovládají až 18 světových jazyků. Tyto jazyky jsme rozdělili do tří skupin. Jazyky nejvýznamnějších evropských států, jako jsou například překlady z angličtiny,němčinyči španělštiny, jsou samozřejmě nejvíce poptávané typy překladů.

Druhou skupinou jsou Další významné evropské jazyky, do které patří například maďarština či norština. A do poslední skupiny, kterou nazýváme Klíčové jazyky asijských států, patří mimo jiné vietnamština a čínština. Jak tedy můžete vidět, jazyky nám nejsou cizí.

Jak jsme již zmiňovali, naši překladatelé se nezaleknou žádného textu. Vždy se snažíme dbát individuálních představ a potřeb našich zákazníků. Vyřízení objemných zakázek expresně či o víkendech není výjimkou. A dlouhodobým klientům PELICAN nabízí i množstevní slevy.

překlad z aj

Je překladatelství to, co právě hledáte? Potřebujete další informace? Tak již neváhejte a kontaktujte nás telefonicky nebo emailem, kontakty jsou uvedené na webových stránkách Jazykové školy PELICAN. Anebo se zastavte do našich kanceláří, které se nachází v centru Brna, jen kousíček od Moravského náměstí. Budeme se na vás těšit!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup