Toužíte po zářivě bílém úsměvu?

Toužíte po zářivě bílém úsměvu?

Po zářivě bílém úsměvu touží celá řada žen, ale i mužů. A není se vlastně ani čemu divit. Vybělené zuby vypadají zdravěji, pěstěně, přidávají na kráse, a dokonce dokáží ubrat nějaký ten rok. Ovšem zatímco jako děti máme zuby často bílé, s postupem času nám vlivem usazenin z potravin začínají zuby žloutnout. Jen málokdo se může pyšnit zářivě bílým úsměvem i v dospělosti a nic na tom nezmění fakt, že provádíte z hlediska dentální hygieny vše správně. Stále více lidí tak upřednostňuje bělení zubů, díky kterému se může pyšnit zářivě bílým úsměvem. Bělení zubů je možné provádět doma nebo pod dohledem profesionála v zubní ordinaci. Ordinační bělení je bezesporu mnohem účinnější, ale i dražší variantou. Jak a čím si bělit zuby a jak o ně následně pečovat, aby vám vydržely bílé co možná nejdéle?

Zářivý úsměv

Zářivě bílé úsměvy se na nás smějí z obálek módních magazínu, televize i billboardů. Je ale potřeba si přiznat, že se jedná spíše o mylný klam dokonalosti. Ve většině případů jsou tyto fotky počítačově upravovány a mají tak nic vypovídající hodnotu. Řada celebrit si navíc nechává na své vlastní zuby přilepit keramické fazety, díky kterým se mohou pochlubit dokonalým úsměvem v podstatě okamžitě bez nutnosti bělení nebo nošení rovnátek.

Sněhově bílé zuby patří rozhodně mezi jeden z atributů krásy, pyšnit se jimi však může jen málokdo. Zubní sklovina se totiž postupem času zabarvuje například vlivem konzumace nevhodných potravin či nápojů. Ve skutečnosti se barva zubů pohybuje spíše v odstínech do žluta.

Bělení zubů

Bělení zubů jako výplod moderní doby?

I když by se mohlo zdát, že bělení zubů je trend, který se rozmohl až v posledních letech, není tomu tak. Už staří Římané se snažili zbavit nechtěného zabarvení třeba za pomoci popela. Dnešní moderní medicína samozřejmě nabízí daleko účinnější metody na bělení zubů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup