Jak vybrat sportovní bikiny

Jak vybrat sportovní bikiny

Sluníčko už nás pomalu vytahuje ven na osušku, teploty nás lákají k bazénu na zahradu nebo na veřejné koupaliště, proto je potřeba pořídit si krásné bikiny, které nám budou lidé chválit.
Zejména dámské bikiny je potřeba vybírat pečlivě, na trhu si ženy vybírají z různých barev, několika motivů a hlavně tvarů. Vybrat bikiny na léto je cílem každé slečny nebo ženy, jelikož v nich chtějí ukázat své přednosti. Všechny ženy jsou krásné, takže každá má co ukázat.
Léto je spojené s odpočíváním, ale také se sportováním. Mezi nejčastější letní sporty patří například plážový volejbal, badminton, jízda na kolečkových bruslích nebo turistika. Právě k těmto aktivitám každá žena potřebuje oblečení, ve kterém se bude cítit pohodlně. Vysoké teploty a krátké oblečení k sobě bezesporu patří. Proč si tedy k pohybu nepořídit sportovní bikiny?

žena pod vodou

Jednodílné řešení

Kdo nemá rád dvoudílné plavky, jeho jasnou volbou jsou jednodílné bikiny. Je to jakási jistota, že se nikde nerozvážou a budou držet na svém místě. Tento typ je vhodný právě na sportování, na opalování není úplně ideální, jelikož zahaluje velkou část těla.
Nejprodávanějšími jsou sportovní bikiny, které mají trojúhelníkový tvar vršku. Právě tento tvar dělá krásné poprsí, ale zároveň jsou vhodné i na sport. Tento typ se dá zavazovat za krkem a zády, jako jsou například Jalou Bikini nebo Brand A Bikini.
Vylepšeným modelem jsou bikiny, u kterých jsou šňůrky vzadu vylepšené, různě propletené a pevné, například Lexis Bikini nebo Morea Bikini Top Only.
Dalším hodně oblíbeným tvarem jsou podprsenky bez kostic a bez zapínání, které se přetahují přes hlavu. Jedná se například o Bruna Bikini nebo Brooke Bikini. Žádné zavazování nebo zapínání, jenom si je přetáhnete přes hlavu. Tyto bikiny jsou pevné, příjemné a nikde netlačí. Při sportování o nich ani nebudete vědět. Důležité je, že při sportování vždy zůstanou na svém místě.

žena v plavkách

Oblékání těchto plavek může být pro někoho obtížné, proto se u tohoto tvaru objevila novinka, kterou hodně žen uvítá a ocení. Například Eclipse Bikini mají vepředu praktický zip.
Bikiny si obléknete zezadu jakoby na ramena a vepředu zapnete. Kdo se chce vyhnout zipu, může vyzkoušet Jalou Bikini, které místo něj mají jednoduché zapínání.

Nové modely Mystic

Novinkou na trhu v kolekci Mystic na mysticstore.cz jsou oboustranné dámské bikiny Chrissy Bikini Top a Chrissy Bikini Bottom, které si oblečete podle své nálady. Z jedné strany dominuje růžová barva, kterou doplňuje například modrá a žlutá. Z druhé strany je místo růžové barva černá.
Jsou vhodné na opalování, ale i sportování, jelikož trojúhelník na zádech zabraňuje padání při sportu, nemusíte mít tedy strach, že se budete muset během sportování pořád upravovat. Horní díl vyjde v průměru na 600 Kč, dolní 500 Kč. Patří mezi jedny z nejprodávanějších.
Každá žena si vybere bikiny, které právě jí budou vyhovovat. V kolekci bikin Mystic si určitě vybere.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup