Máte zlato na prodej?

Máte zlato na prodej?


Pokud máte doma nějaké zbytečné investiční zlaté slitky, ty pocházející z renomovaných rafinérií jako Argor Heraeus, Agosi, Credit Suisse, Degussa, Johnson & Matthey, Heimerle + Meule, Heraeus Hanau, Metalor, Münze Österreich, PAMP, Perth Mint, Rand Rafinery, Royal Canadian Mint, Sempsa, Umicore, Valcambi či UBS, můžete si gratulovat. Tedy pokud toužíte po zbohatnutí, po němž pochopitelně touží snad každý z našinců.

zlaté cihly

Tyto slitky totiž v současnosti dosáhly na burze vysoké hodnoty a lze je tedy výhodně odprodat. A díky tomu, že v poslední době oslabila česká měna, jsou nabízené ceny tohoto kovu pro našince ještě výhodnější.
Což znamená jediné. Kdo se rozhodne prodávat, neprohloupí. Kdo prodá, přijde si na peníze, jaké by za své investiční zlato jindy jen tak nedostal. A ani vy nemusíte být výjimkou, pokud nebudete s prodejem otálet.
Výkup zlata není vůbec nic složitého. Stačí jednoduše zajít do Obecního domu v Praze, kde ve druhém podlaží sídlí firma Zlaté mince Numismatika, a tato už se o odkup za těch nejvýhodnějších podmínek postará. Ať už si současný držitel zmíněných zlatých slitků tyto pořídil kdekoliv, zde stejně jako u konkurenčních obchodníků nebo třeba v bance, přijmou je tu a zaplatí za ně vysokou cenu, uvedenou v ceníku a denně aktualizovanou. A stejně tak tu uspějí i majitelé kvalitních zlatých mincí, respektive jiných kovů, stříbra, platiny či palladia.

placky na červeném sametu

Tím jediným, co musí majitel zlata udělat, je správně se rozhodnout. Tedy prodat právě nyní. Což je ten nejlepší možný způsob, jak vlastnictví drahých kovů rozumně využít. Protože podobná šance jako v těchto dnech není vůbec obvyklá, tolik jako nyní se za zlato a další drahé kovy obvykle nenabízí. A kdo tuto ideální šanci zmešká, bude litovat. Protože ceny kolísají, nerostou nepřetržitě a do nekonečna. A je záhodno zpeněžit svůj zlatý poklad, než jeho ceny půjdou opět dolů. Jak už to prostě na trhu chodí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup