Krásný ostrov

Krásný ostrov

Pokaždé, když jsme se školou chodili někam do kina, tak jsem většinou ani netušila, na jaký film půjdeme. Samozřejmě, že jsme vždycky celá třída věděli celkový název filmu a kolikrát jsme si pod tím nedokázali ani nic představit. Je tomu už opravdu hodně dlouho, když jsme pravidelně začali chodit za školou do divadla anebo do různých kin. Abych pravdu řekla, tak nejkrásnější kino už jsem viděla právě v Brně. Opravdu hodně se mi líbilo a od té doby jsem tam byla asi pětkrát. A také musím uznat, že to mám ráda a že tam zažívám vždycky takový krásný pocit, který mi připomíná také dětství, a hlavně základní školu.

Nový Zéland.

A musím zmínit, že mám ráda filmy, které jsou úplně sci-fi anebo mysteriózní. Pokud i vás zajímají takové perfektní filmy, tak jistě asi budete znát film Pána prstenů. Protože je to opravdu perfektní trilogie. A víte vůbec, kde se natáček Pán Prstenů? Natáčel se na krásném ostrově, a to na Novém Zélandu. Je to takový krásný ostrov, kterému se říká zelený, protože tam je opravdu krásná příroda a hodně zeleně. Více informací byste se mohli dozvědět na webové stránce axa-assistance.cz, kde se také dozvíte, že na Novém Zélandě je také Hobitín. Víte vůbec, se to Hobitín? Vždyť tam přece bydleli Hobité. A najdete ho na severním ostrově.

Hobitím znáte.

A Hobitín se nachází u malého města Matamata a je to asi nějak přibližně sto osmdesát kilometrů od Aucklandu. A je opravdu skvělé, že když filmaři opustili tento areál, tak se rozhodl majitel opravdu skvěle, protože potom areál ponechal zpřístupnit i všem turistům. Podle mého názoru tohle je opravdu skvělé, protože tohle moc lidí by ani neudělalo, protože by to ihned chtěli ve velkém zpeněžit. Pokud i vy patříte k velkým milovníků Pána prstenů, tak také jste kdysi ještě měli určitě plakáty na zdi, stejně jako já. A plakát už sice nemám, ale Pána prstenů jsem viděla asi už dvakrát a musím uznat, že ho jenom tak nějaký film vůbec nepředčí.