Nebankovní americké hypotéky – peníze na co chcete

Nebankovní americké hypotéky – peníze na co chcete

Kdo by netoužil mít bankovní účet, který praská v švech a moct tak zaplatit nebo si pořídit co jen budete chtít? Peníze jsou důležitou součástí našeho života a bez nich jednoduše žít nejde. Musí se platit pravidelné účty, základní potřeby jako jídlo, oblečení, studia, cestovné a když jsou příjmy nízké, tak mnohdy již nestačí na pořízení vlastního bydlení, auta, dovolené či dalších potřeb.

euro

Na trhu je však pomoc formou úvěrů, půjček a hypoték, díky kterým si následně můžete pořídit, co potřebujete či zaplatit to na co vám již nezbylo z běžných příjmů. Často by vás však vytrhla z bídy mnohem vyšší částka, kterou byste následně využili na všechno, co potřebujete a to od pořízení vlastního bydlení až po nákup auta, dovolené či splacení dluhů.

Pokud chcete vyšší částku a bez dokládání využití, tak od toho jsou nebankovní americké hypotéky.

Zařiďte si život podle svého

Peníze, které z těchto typů hypoték získáte, můžete následně využít na cokoliv, protože v tomto případě není potřebné dokládání účelu. U klasické hypotéky je možné si za peníze pořídit pouze nemovitost či provést rekonstrukci a doložit, že peníze byly takto využité.

U americké formy můžete rovněž peníze využít na bydlení, ale také na nákupy, cestování, podnikání, konsolidaci či splacení dluhů a podobně.
Stejnou podmínkou zůstává ručení nemovitostí a rozdíl je ve výši úroku. Bezúčelné úvěry mají obvykle vyšší úrok, než účelové.

Vzhledem k tomu, že se jedná o produkt nebankovní, tak oproti bankovním verzím se můžete setkat s rychlejším vyřízením, možností získat úvěr i se záznamem v registrech dlužníků či exekucí nebo třeba na podnikatelský záměr.
Výše částky, kterou si můžete půjčit, se odvíjí nejen od vašich individuálních potřeb, ale také od tržní hodnoty nemovitosti, která bude sloužit jako zástava. Průměr je zhruba 70% z této ceny.

peněženka

Co se týká splácení, tak i v tomto případě je možné splátky rozložit až na 30 let a to i s možností předčasného splacení.