Nebankovní hypotéky – pro klid na duši

Nebankovní hypotéky – pro klid na duši

Peníze jsou základní potřebou, bez které bychom nemohli mít ani základní potřeby jako je voda, jídlo a oblečení. A k těmto potřebám se přidávají další jako bydlení, cestování, auto, podnikání, studia, dovolená, zařízení domácnosti či zbavení se dluhů.

A k tomu všemu jsou pořád potřebné peníze a ne malé částky. Pokud chcete svoji situaci vyřešit jednou pro vždy, tak pomůže pořádná finanční injekce. Díky většímu obnosu peněz si můžete splnit svoje sny i vyřešit problémy.

A od toho jsou různé půjčky, úvěry a hlavně hypotéky, které poskytují nejvyšší možné částky. Obvykle si o hypotéku každý žádá v bance, ve které však ne každá uspěje. Přísné podmínky totiž nedovolí získat peníze z hypotéky komukoliv a důvodů k zamítnutí je mnoho.

stroj na peníze

Naštěstí na trhu nejsou jen bankovní, ale také nebankovní hypotéky. Dávají možnost získání finanční injekce všem, kteří mají možnost ručit nemovitostí. Neberou přísně registry dlužníků, nevyžadují vysoké příjmy. Obvykle stačí poslat žádost online, pár fotografií nemovitosti, kterou budete ručit a již do 24 hodin znáte odpověď.

Tím pádem mají možnost získání peněz nejen klienti s vysokou bonitou, ale také klienti, kteří nemají vysoké příjmy či disponují nepříjemným záznamem v registrech dlužníků. Právě registry dlužníků bývají častým důvodem zamítnutí jakéhokoliv úvěru v bankách.

Díky tomuto řešení se mnoha lidem nerozplyne sen o vlastním bydlení a v případě americké hypotéky si budou moci pořídit cokoliv. Třeba i vyplatit nevýhodné půjčky, dluhy či exekuce.

finanční dokument

Doba splatnosti, je tak jako i v bankách, povolena na maximálně 30 let a to i s možností předčasného splacení. Při výhodných podmínkách zcela bez sankcí.

Nebankovní hypotéky tak přinášejí pomoc všem, kteří potřebují řešit bydlení či jiné záležitosti a i těm, kterým banka nepůjčí. Výše částky je závislá nejen na požadavcích klienta, ale také na tržní hodnotě nemovitosti a obvykle se jedná o částku 70% z tržní hodnoty nemovitosti.