Správná péče o povlečení

Správná péče o povlečení


Součástí každého povlečení je cedulka od výrobce, která udává nejdůležitější informace, jak se správně ke svému povlečení chovat. A rozhodně je jedno, z jakého materiálu bude, protože jen správná údržba mu prodlouží životnost a vám pro změnu komfort v ložnicích. Již zmíněné cedulky na vás chrlí informace, které si samozřejmě můžete kdykoliv přečíst a podle nich se řídit.

červené povlečení

  • Není třeba dávat příliš mnoho pracího prášku, tak jak jste zvyklí u běžného prádla.
  • Pozor na aviváž, jelikož ne všechen materiál je ochotný spolupracovat se složkami, které jsou součástí aviváží. O tom, zdali výrobce ji doporučí, se vždy dočtete v symbolech a je dobré je respektovat.
  • Při praní je ideální program, který umožňuje minimální pětinásobné máchání.
  • Odstředění je tak trochu záludná záležitost, ale klidně postačí maximálně 30 sekund.
  • Teplota je opětovně doporučena na cedulkách. Bavlna snese teploty i vyšší, než je 60 °C, ale při některých materiálech je třeba zvolit úplně jinou, nižší teplotu nebo rovnou program na praní jemného prádla.
  • Vyplatí se povlečení obrátit na ruby, tím zase je to dostatečná ochrana před tím, aby barvy vydržely i delší dobu přesně tak, jako když jste se do nich zamilovali při koupi.

povlečení na postel

Kvalitní povlečení od českého výrobce

Pokud skutečně chcete vsadit na jistotu, že i levné povlečení vám bude držet dostatečně velikost i tvar, tak je lepší zapomenout na tržnice plné zajímavých nabídek. Přirozeně v prvním okamžiku upoutá cena a i vzhled, který ovšem nemusí dlouho vydržet. Český výrobce dodává vysoce kvalitní produkty, které jsou nejen cenově dostupné, ale rovněž se jedná o luxusní povlečení, které uspokojí nejednoho klienta. Předně uživatele může překvapit i záruční doba, kdyby se náhodou vyskytla nějaká závada, která nebyla zaviněna vlastní příčinou, což rozhodně žádná tržnice neposkytne. Pokud se dodrží podmínky, není problém, aby povlečení sloužilo pěkně dlouhou řádku let a vypadalo stále jako nové.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup