Bublinková fólie může být doma v zásobě

Bublinková fólie může být doma v zásobě

Bublinkovou fólii používají spediční a stěhovací firmy naprosto běžně, bývá součástí jejich vybavení, neboť je levná a dobře dostupná. Čím dál častěji se s ní můžete setkat při nákupech na Internetu, kdy vám různé e-shopy balí vaše zboží do krabic, a to je vám doručeno zabalené ve více vrstvách bublinek. Ty mohou být i různě velké a od toho se také odvíjí jejich využitelnost. To ale není vše, kde bychom je mohli očekávat, můžeme je mít doma, a to nejen pro balení věcí při stěhování.

detail bublinek

Antistresová pomůcka

Chronický stres je natolik závažný zdravotní problém, že se mu věnují stovky předních lékařských kapacit. Odhalují jeho nepříznivé dopady na organismus, které postupují plíživě, a často zpočátku nenápadně. Důsledky však mohou být fatální. Podstatné je se stresu aktivně postavit a ne mu podléhat. Současně řešit příčinu a vypomáhat si různými technikami k uvolnění mysli, jako je např. meditace či reflexní masáže.

stlačená bublinková fólie

Vhodné jsou také různé pomůcky, jako mačkací míčky, plastelína, kinetický písek, ale málokdo z vás si vybaví jednu z nejúčinnějších pomůcek, která opravdu zabírá rychle a efektivně – mačkání bublinek bublinkové fólie. Nevěříte? Vyzkoušejte a uvidíte. Fólii můžete mít doma v zásobě na odesílání balíčků nebo pro stěhování, stačí si jen v tu pravou chvíli na ni vzpomenout.

Izolační vrstva při práci doma i na zahradě

Bublinková fólie Praha se hodí jako tepelný izolant kořenových balů a kmenů některých rostlin a dřevin, které tak mohou přečkat silné mrazy a obecně chladné období roku, ale vypomáhat si s ní můžeme i my. Pomůže udržet tělesné teplo např. v situaci, kdy doma nebo venku pracujeme v sedě. Zároveň je měkká, takže pracovní činnost zpříjemní i tímto způsobem. Hodí se v situacích, jako je pokládání podlahových krytin, montáž, opravy či rozvody elektroinstalace nízko nad zemí, montáž nábytku, malování interiéru atp.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup