Víte, jak partnerovi nikdy nezevšedníte?

Víte, jak partnerovi nikdy nezevšedníte?

Samozřejmost a rutina je jak známo zabiják každého vztahu. Muži často zpohodlní a připadá jim naprosto samozřejmé vše, co pro ně žena dělá. Víte ale jaké kroky podniknout k tomu, aby vás nikdy neměl dost? Může se to zdát jako nadlidský úkol, nicméně věřte, že na tom není nic složitého a zvládne to každá žena!
důchodci na lavičce
1.       Nedělejte samozřejmé věci!
Jestliže vám přijde, že vás ve vaší domácnosti již nikdo neocení, prostě přestaňte dělat samozřejmé věci. Stěžuje si váš manžel často, že nejí to a ono a že by si na oběd dal radši něco jiného? Nejlepší rada zní – nevařte! Pokud mu dvakrát neuvaříte a s klidem mu oznámíte ať si jí co chce, zajisté si uvědomí, že vaření dle jeho chutí není samozřejmost. Plus v jeho očích jistě stoupnete na ceně a bude vědět, že si nenecháte vše líbit!
2.       Dupněte si!
Neustále ustupujte a snažíte se dělat vše, co vašemu protějšku vidíte na očích? Zapomeňte na to! Vždy jasně řekněte svůj názor. Vztah je přece o kompromisech ne? Pokud si budete umět ve zdravé míře prosadit svůj názor, jistě stoupnete i v očích svého milého. Nikdo přeci nechce mít doma puťku, která vše odkývá.
3.       Zdravě vyhrožujte!
Pokud máte ve zvyku vašemu muži stále opakovat, jak moc ho milujete a že pro vás neexistuje žádný jiný na světě, děláte chybu. Všeho moc škodí. Dáte-li vašemu protějšku jistotu, že o vás nemůže přijít, snadno se přestane snažit. Vůbec není od věci, pokud mu čas od času řeknete: „Pokud mě budeš štvát, tak si najdu někoho jiného.“
zamilovaný pár důchodců
4.       Udělejte se hezká!
Dávno je již známo, že mužům záleží na vizuální stránce ženy. Jistě váš protějšek ocení, uděláte-li se pro něj hezká. Mnoho žen si v delším vztahu řekne, že to nemá cenu, nicméně zde je kámen úrazu. Po čase se ze vztahu vytratí jiskra a je vše ztraceno. Chcete-li abyste v partnerových očích byla stále jediná a perfektní, musíte se o sebe řádně starat.