Zářivě bílé zuby můžete mít i vy

Zářivě bílé zuby můžete mít i vy

Krásný a zářivý úsměv jako z reklamy?

Ze všudypřítomných reklam na nás neustále svítí perfektně bílé a zářivé zuby z řad hereček, modelek a dalších, kdo se živí svým vzhledem. To vede člověka k tomu, že i on chce mít krásné zuby, na které bude radost se dívat. To, že zdravé a krásné zuby člověk nezíská hned a snadno, je asi všem jasné. Pravidelné pečlivé čištění zubů, zubní hygiena a pravidelné návštěvy zubaře by měly být narostou samozřejmostí, což ale bohužel není pravda. Mnoho lidí navíc jí a pije potraviny, které mají vliv na stav a vzhled zubů. Co ovlivňuje barvu zubů?

– Čaje, káva, červené víno
– Návykové látky
– Kouření

bělení zubů

Týká se vás nadměrné užívání některé z těchto látek? Nebo jste se o zuby nestarali dostatečně, a výsledkem špatné péče máte zuby žluté a stydíte se usmát? Vyzkoušejte bělení zubů, které zvládnete sami doma. Je to jednoduché, potřebujete jen pár minut času a produkt, který vám pomůže získat krásné zuby. Přinášíme vám revoluční bělící systém, který je snadný na aplikaci a vaše zuby získají krásnu bílou barvu již po pár použitích. Jak na to?

  • Nejprve si musíte připravit aplikátor na bělící hmotu – nahřejete ho v horké lázni, pořádně připevníte na zuby, a počkáte, než získá potřebný tvar. Poté si nachystáte bělící krém do stříkačky, a tou naplníte aplikátor.
  • Druhý krok – aplikátor s bělící pastou nanesete na zuby a necháte jej působit potřebnou dobu. Poté si vypláchnete ústa a je to.

bílé zuby

Je to velmi snadné, a proto se stalo domácí bělení tak oblíbené. Zvládne to opravdu každý, a za bílý úsměv to opravdu stojí. Složené je pro zuby šetrné, není se čeho bát. Už nemusíte docházet na bělení někam na kliniku, ale zvládnete to sami doma třeba u sledování oblíbeného seriálu. Dejte sbohem žlutým ošklivým zubům, za které se stydíte již řadu let. Můžete mít zuby, o kterých sníte, a to rychle a snadno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup