Jak přežít první měsíce spolu

Jak přežít první měsíce spolu

Dříve nebo později nadejde ta chvíle, kdy už budete mít dost rodičů a najdete si bydlení se svojí drahou polovičkou. Ať už se uchýlíte ke koupi nebo k pronájmu, princip bude zhruba stejný, budete v tom jenom vy dva a nikdo jiný. Tyto začátky, jsou však největší testování vztahů a to z obou stran, ať už ze strany muže, nebo ze strany ženy.
odkaz v písku
Jelikož jde o vaše první soužití v novém, měli byste si ho užívat oba dva, a nejlépe přizpůsobit soužití tomu, aby se každý z Vás cítil doma co nejpříjemněji. Nepřestávejte s věcmi, co jste dělali doma do teď a naopak zkoušejte více věcí dělat společně, nebo zapojit do aktivit co jste dělali i druhou osobu, přece jenom jste už teď dva a ne jeden.
Vždy se shodněte na kompromisu, který bude vyhovovat oběma stranám. Nezapomínejte, svojí druhou polovičku chválit, ať už jde o maličkosti nebo velké věci, nic není automatické a každá pochvala zahřeje u srdce a zvedne náladu. Nebojte se překvapit přítelkyni horkou vanou a svíčkami po práci a dopřejte jí zasloužený odpočinek. Samozřejmě nezapomínejte ani na svého muže, tomu připravte dobré jídlo a otevřete mu k jídlu jedno studené pivo.
Pokuste se co nejvíce vyhýbat konfliktů a hádkám mezi sebou, přece jen jde vše vyřešit s klidnou hlavou. Úkoly v domácnosti si zkuste určitým způsobem rozdělit, tak aby každý dělal něco a nevznikali tak zbytečné hádky. Jestli Vám zbyde čas, udělejte něco navíc, co dělá Váš protějšek, určitě to ocení a bude rád, za každou věc, která mu odpadne.
muž a žena
Vždy doma zkuste vymýšlet nové věci, které budete se svojí láskou dělat a nenechte zajít Váš život ke všednímu. Vyzvěte například svojí polovičku k turnaji v deskové hře, nebo si něco dobrého společně uvařte. Základem vztahu, je trávit co nejvíce času spolu a toho se držte.
Pokud se máte rádi a chcete spolu trávit čas i do budoucna, vždy si najdete společnou zálibu a vztah udržíte v rovnováze a romanci.