Koupání jedna báseň

Koupání jedna báseň

Když už si pořídíte na zahradu své vlastní koupací zařízení nechcete celou dobu trávit jeho údržbou, ale hlavně si chcete užívat vodních radovánek. Ovšem, pokud nechcete, aby se voda ve Vašem koupání změnila v nevzhlednou bažinu, je údržba nutná. Pokud je Váš bazén vybaven tak zvanou salinizační jednotkou, usnadní Vám údržbu vody bazénová sůl Chlorito.cz. Bazénová sůl Vám nahradí chlorové přípravky, je tedy vhodná k dezinfekci vody ve Vašem koupání a její použití je velmi jednoduché a rychlé. Ovšem i používání tohoto přípravku má své menší úskalí, kterým je PH vody. Při elektrolýze probíhající v salinizačním zařízení se totiž samovolně zvyšuje PH vody, proto je nutné si k zásobě soli pořídit také zásobu přípravku pro snížení PH vody.

chlapec ve vodě

Opravdu spolehlivá bazénová sůl je dodávána na trh ve vysoké kvalitě, v dokonalé čistotě, jedná se o čistý chlorid sodný bez jakýchkoli přídavků jiných látek, dá se říci, že jde přímo o potravinářskou kvalitu. Ovšem nenechte se zmýlit, že byste do svého koupacího zařízení mohli použít obyčejnou kuchyňskou sůl. To prosím nikdy nezkoušejte, protože ta ve většině případů obsahuje jod, který by mohl zapříčinit zbarvení vody ve Vašem koupání.

plavec v bazénu

Nezapomeňte si kromě přípravku na snížení PH vody, pořídit také zásobu testerů, abyste mohli provádět pravidelnou kontrolu vody. Také je jistě dobré mít po ruce tak zvaný algicid proti řasám. Při údržbě vody Vám hodně pomůže vybavení, které najdete mezi příslušenstvím. Jistě není od věci mít připravenou síťku na lovení mechanických nečistot a vysavač s různými kartáči pro možnost kvalitního vyčištění. Pokud se před začátkem koupací sezóny dobře připravíte a vybavíte vším potřebným pro úpravu vody a celého koupacího zařízení, pak Vás nic nezaskočí a budete si moct svého koupání užívat do sytosti po celé léto.