Moderní revoluční domov je tu pro vás

Kdo z nás by nechtěl bydlet co nejdříve v moderním, komfortním a prostorném domě s hezkou zahradou? Ale jak to zařídit, abychom se nemuseli při pořízení takového domu zadlužit na několik desetiletí? My víme! A i vy se brzy dovtípíte, když prozradíme heslo: mobilní domy prodej. Jejich výrobou, i zařízením se zabýváme již dlouhá léta a o naše cenné zkušenosti z oboru se rádi podělíme s vámi, našimi zákazníky. Nabízíme vám možnost návrhu vlastního domu, nebo se vám můžeme postarat kompletně i o zařízení interiéru.

Na víkendy v pohodlí

S rozšířením moderních zateplovacích systémů se velmi zvýšila poptávka po celoročních mobilních domech. Stále častěji si tuto variantu naši zákazníci vybírají jako pohodlné rekreační bydlení. V takovém případě je neoblíbenější model s plně zařízeným interiérem. Umíte si představit tu rychlost bydlení? Vyberete si hezký, slunný pozemek v rekreační lokalitě, navštívíte nás a my vám vybraný dům přivezeme. Za pár dní už můžete strávit první víkend u přehrady ve vašem novém rekreačním domě.

Bydlení po celý rok

Ptáte se, zda je takové bydlení vhodné i v jiných měsících, než v horkém létě? Ano, je! Varianty pro celoroční bydlení jsou navrženy tak abyste měli úplné pohodlí a teplotní komfort v kterémkoliv ročním období. Právě z toho důvodu se stávají i oblíbenou variantou plnohodnotného bydlení pro celou rodinu. Především mladé rodiny si jejich výhody nemohou vynachválit, jelikož získávají bydlení, které je velmi levné a přitom splňuje požadavky moderních trendů bydlení. A až si prohlédnete, jak krásně mohou vypadat uvnitř, jistě jim i vy dáte svůj hlas. Také se těšíte, až se s hrnkem svařeného vína posadíte při západu slunce na terasu vašeho vlastního domu, který pro vás neznamenal splácení hypotéky po dlouhých dvacet let?