Nároky z pojistného plnění

Nároky z pojistného plnění

Nenechte se ošálit nízkým pojistným plněním od pojišťovny!

Není totiž v zájmu pojišťovny vynakládat na poprvé ta nejvyšší odškodnění. Leckdy až po naší revizi, po revizi naší on-line bezplatné právní poradny jsou ochotny částku mnohonásobně navýšit! A to se nám ve většině případů již podařilo.

dopravní nehoda

Obrací se na nás spousta klientů v případě zastoupení při vymáhání pojistné náhrady škody se vším, co s tím souvisí a až po naší intervenci mnohdy pojišťovny vyplácejí mnohonásobě vyšší odškodnění, než které přiznaly na počátku plnění.

Spoléhají totiž na to, že se necháte ukolébat pár tisícovkami a uspořené desetitisíce jim za to stojí. Ne každá pojišťovna takto jedná, ale máme zkušenost, že je to v mnoha případech, kdy spoléhají právě na bolest, trápení a leckdy i deprese a neznalost zákonů a paragrafů postiženého klienta.

nejste na to sami

Víte vůbec, jaké máte nároky ze zákona ohledně odškodnění při újmě na zdraví, při pracovním úrazu nebo že máte nárok na odškodnění i když se vám stane úraz například v nákupním středisku nebo vašemu dítku při školním vyučování ve škole? Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a toto rčení je vskutku pravdivé. Než se nadějete, úraz je tu a vy pak řešíte, jak dál.

Zpočátku ani nemáte potuchy, kam se máte obrátit s pojistným plněním, protože řešíte hlavně své zdraví, mnohdy zůstáváte několik měsíců v nemocnici anebo trávíte další čas v rehabilitačním středisku a máte co dělat, abyste opět zapojili své svaly a své tělo do činnosti a aktivity…

Proto si nepřidělávejte starosti – kde a jak „zabojovat“ o svá práva a nároky a kontaktujte první bezplatnou právní poradnu on-line. Spojíme se s vámi a sdělíme vám, co je vše potřeba, abychom mohli za vás jednat a vymoci pro vás to nejvyšší možné plnění, jestliže jste nebyli sto procentními viníky nehody a utrpěli jste újmu na zdraví.