Tablety vhodné i pro vaši nádrž

Tablety vhodné i pro vaši nádrž

Když se řekne léto a jeho neskutečně teplé počasí, všichni se začnou s úsměvem rozplývat nad tím, jak ho milují. V momentě, kdy nastane, se však jejich názor obrátí do stádia, kdy vyhledávají pouze stín a studené osvěžení. Právě proto k letním měsícům voda přirozeně patří a mnozí si ji dopřávají nejen na veřejných koupalištích, ale i ve vlastním bazénu, kde se takzvaně „rochní“ od rána do noci.

Taková paráda však něco stojí, a to nejen z finanční stránky, ale především z časového hlediska. Pokud už patříte mezi milovníky domácího koupání, věřte, že vašemu bazénu prospějí chlorové tablety, které byste měli mít vždy v dosahu.
zábava pod vodou

Použijte je v případě nouze

Jejich dávkování závisí od neustálé kontroly chloru ve vaší vodě. Jestli si nejste jistí, v jaké hodnotě se nachází, pořiďte si šikovný tester, který vám napoví, jestli není potřeba optimalizovat jeho hladinu správnými tabletami.

Jedná se o jednosložkový typ pomalu rozpustných tablet, takže nemusíte sledovat každý den to, jestli se ve vašem plováku rozpustily nebo ne. Pomalu a úspěšně se postarají o důkladné ošetření vaší vody, která bude mít chlor vyvážený na ideální poměr.
ploutve a šnorchl

Aby fungovaly na sto procent

Zpravidla na sebe všechny okolnosti vždy navazují. Aby vám vaše voda udržela správný poměr chloru, musíte se věnovat i úpravě pH, které musí dosáhnout přesně stanovených hodnot. I díky tomuto poznatku docílíte toho, že vaše chemické přípravky budou fungovat vždy stoprocentně a přinesou vám výsledky.

K jeho úpravě vám poslouží nejen tester na zjištění pH, ale i chemické přípravky, se kterými ho snížíte nebo navýšíte do požadovaného stavu. Rozhlédněte se v nabídce všech dostupných a zcela určitě ho pravidelně udržujte v rovnováze. Díky tomuto chytrému triku, vám chemie určená do vody bude účinkovat tak, jak má a přinese vám vodu, ve které se osvěžíte i v ten největší parný den, který v létě přijde.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup