Vzhůru do Slovinska

Vzhůru do Slovinska

Když dnes člověk chce, může poměrně bez problémů vyrazit do světa. Koronavirus to sice do jisté míry zkomplikoval, lze však doufat v to, že jednou zase bude líp. A než se tak stane, možná byste mohli popřemýšlet o tom, kam ještě vyrazit.
Jistě, jsou místa na světě, která by určitě neměla být v itineráři našinců opomenuta, ale ani méně známé turistické destinace by neměly být zcela zapomenuty. I těm by se měla věnovat určitá pozornost. Protože skutečnost, že se o nějakém místě nebo nějaké zemi nemluví zrovna jako o Mekce turismu, ještě neznamená, že tam nic není a nelze si to tam tedy ani užít.

Lublaň v zimě

Vezměte si třeba takové Slovinsko. Toto určitě nepatří mezi top lokality, do nichž naši spoluobčané míří za turistikou, ale pokud tam někdo z našinců zamíří, určitě nebude litovat.
Protože vezměte si mimo jiné třeba takový kemp . Jistě, není slavný jako Eiffelova věž, Schönbrunn, Louvre a podobné pamětihodnosti, nenabídnou nám tam ani safari jako někde v africké divočině, ani přepych nejluxusnějších dubajských hotelů, ale přesto se i zde nabízí dostatek toho, co může našince zaujmout, ba i přímo nadchnout.

město Maribor

Protože má i takový ekologický kemp v srdci slovinských Alp určitě něco do sebe. Člověk tu může prožít skvělou dovolenou plnou klidu a pohody, jsa obklopen nedotčenou přírodou a hýčkán pohostinností místních, na své si tu určitě přijdou jak jednotlivci, tak i páry či celé skupiny. Někomu tu určitě přijde vhod pobyt u planšarského jezera, někomu snadno dostupné nedaleké hory, někdo se tu může věnovat horolezectví, zatímco jiný jezdit na kole nebo se třeba docela obyčejně procházet po okolí, někdo si tu rád zaplave nebo si pochutná na místních specialitách ze zdejších surovin…
Prostě tu nabízejí pro každého něco. Zejména pro ty, kdo chtějí zapomenout na každodenní starosti a prostě ‚vypnout‘.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup