Zábavná fakta, která už ale nebudete potřebovat

Zábavná fakta, která už ale nebudete potřebovat

1.       Bojíte se útoku žraloka? Nemusíte, je prokázáno že více lidí přijde ke zranění kvůli nápojovému automatu než kvůli útoku žraloka.
2.       Nebaví vás čekat, než se vám upeče mražená pizza. Na Venuši by to trvalo pouhé tři sekundy, a to bez trouby.
3.       Stalo se vám někdy, že jste si vyčistily zuby a pak se napily pomerančového džusu a ten vám nechutnal? Je to tím že zubní pasta zablokuje receptory sladké chuti na vašem jazyku.
4.       Usmívat se je jednodušší než se mračit, nevěříte? Bylo prokázáno, že k tomu abyste se usmáli musíte zapojit jen 17 obličejových svalů, k tomu abyste se mračili jich potřebujete 42.
smích zrzky
5.       Pokud byste chtěli krávu dostat někam kdy jsou schody, tak se vám to povede, ale už jí pravděpodobně nedostanete dolů. Jejich stavba končetin umožňuje pouze chůzi do schodů.
6.       Stromy na Zemi nebyly odjakživa. Původně naši planetu pokrývali obrovské houby.
7.       Pokud byste si ve Francii chtěli pojmenovat své prase, nesměli byste mu dát jméno Napoleon, je to totiž protizákonné.
8.       Světlo, které běžně vidíme je vždy 8,5 minuty staré, tak dlouho totiž trvá, než se dostane ze Slunce až na Zemi.
9.       Říkáte si někdy, že vám trvá dlouho, než usnete, nebo naopak jste tak unavení, že si jen lehnete a hned spíte. Průměrnému člověku to trvá 7 minut.
10.   Neuměli jste na tělocviku skákat do dálky nebo do výšky? Nebojte se nejste v tom samy, neumějí to ani sloni, lenochodi a nosorožci.
11.   Máte strach z kousnutí od pavouka, na které byste mohli zemřít? Nemusíte mít strach, ročně zemře více lidí na to, že je špatně trefil špunt od šampaňského než na pavoučí kousnutí.
smějící se dítě
12.   Každý den je o něco delší než ten předchozí. Před 620 miliony lety trval den jen 21,9 hodiny.
13.   Myslíte si, že od určitého věku již nerostete? Omyl, naše uši a nos rostou neustále.
14.   Znáte pojem špagetifikace? Pokud ne, tak vám prozradím že se jedná o smrt, která je způsobená pádem do černé díry.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup