Bez problému

Bez problému

Nač se zbytečně trápit jak udržet krystalicky modrou vodu ve vašem bazénu? Existuje jedno jednoduché řešení, co využívá snad každý uživatel soukromé vodní plochy, každý, komu jen trochu záleží na jakosti vody. Z kvalitních plastů vyrobené dilatační plováky do bazénu, jsou pomocníkem s údržbou a ochranou. Jednoduše do nich uložíte chlorovou tabletu, která se vlivem pohybu plováku po hladině pomalu rozpouští a uvolňuje tak potřebné množství chloru.
vnitřní bazén
Plovák můžete objednat v různých velikostech, logicky záleží na velikosti plochy vody. Existují samozřejmě i zimní verze, co pomáhají udržet bazén v zimním období. Všechny potřebné informace najdete bez problémů na našich stránkách. Připravili jsme tady bohatou nabídku chemie a příslušenství, které kdykoli a bez problémů využijete! Nemá smysl obíhat kamenné obchody a řešit co pořídit! Vše vyřídíte online z pohodlí domova, a pokud si nevíte rady? Nevadí! Zkontaktujte naší technickou podporu a nechte se nasměrovat!

Naše vizitka

Spousta uživatelů dříve koná, než přemýšlí. Chtěli by azurovou vodu, ale s minimálním přičiněním. Je potřeba si hned na začátku uvědomit, že všechno dá práci.
modrá je dobrá
Pokud chceme mít příjemné a reprezentativní místo na koupání, je potřeba přiložit ruku k dílu! Jenom samotná chemii nezvládne vše! Musíme využívat pískový, či jiný filtr na odstranění hrubých nečistot, vysavač na odsátí usazeného kalu na dně, kartáče na čištění stěn, nebo síťky na zachytávání nečistot na povrchu. Všechno potřebuje péči a starost, ale budiž nám odměnou dokonalý pocit z koupání. Dbejme také na hygienickou stránku, často domácí koupel využívají malé děti, něco osoby s citlivou pokožkou. Je potřeba podmínky přizpůsobit tak, aby se letní radovánky stali zábavou pro všechny. V naší skvělé nabídce se setkáte s pestrou nabídkou kvalitních produktů, co zjednoduší péči o bazén. Nečekejte, až vypukne letní sezóna, objednávejte hned a teď!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup